dekorácie do bytu

dekorácie do bytu môžu byť aj návleky na stoličky

dekoracie do bytu eshop
VSTUP do ESHOPU dekorácie do bytu

 

 

 

 

Ponúkame Vám na skrášlenie do bytu, alebo do domácnosti pekné, milé, ale zároveň aj praktické dekorácie ako napr., dobový mlynček na kávu, ktorý je pekný dekoračný predmet, ktorý ale v prípade potreby Vám dokáže zrnkovú kávu aj zomlieť. Taktiež historická pištoľ bambitka je zároveň aj funkčný a plniteľný zapaľovač. Pekná a milá dekorácia je aj drevený, alebo kovový model auta, motorky, lietadla, či lode. Do detskej izby zase porcelánová bábika, alebo vianočná ozdoba drevená figúrku vojaka Luskáčika a do klubovne a na chalupu retro smaltovaná, alebo drevená ceduľu, alebo plechová retro tabuľa s nádychom nostalgie … Naša ponuka je naozaj široká a zaujímavá. Ale prečo by ste mali kupovať tieto predmety práve od nás? Ponúkame zopár dôvodov prečo nakupovať práve u nás :

  • Široká ponuka dekorácií aj do interiéru a exteriéru … 
  • Dekorácie pre deti a do domácnosti, na chatu, do reštaurácii, vinárni …
  • Moderný a milý vintage a provensálsky štýl …
  • Retro plechové a drevené nostalgické cedule a tabule …
  • Reklamácie :  garantujeme výmenu tovaru za iný, alebo vrátenie peňazí …
  • Doručenie tovaru : do 24 hod. platí v pracovných dňoch. Pri objednávke do 14.00 hod. vám tovar zašleme ešte v tento deň, doručený bude u vás v nasledujúci deň, čo znamená, že pri tejto objednávke môže byť tovar u vás už za niekoľko málo hodín.
  • Telefonická objednávka taktiež možná.

Navštívte nás v našom eshope, kliknite na tlačítko hore vyššie Dekorácie do bytu ESHOP a nakúpte z pohodlia Vášho domova, alebo nás navštívte našej v kamennej predajni v Lehote pri Nitre, čo je asi len 5 km od Nitry, smerom na Bratislavu. Prajeme Vám príjemný a hlavne výhodný nákup Smile-tpvgames.gif  a taktiež pekný deň.


dekorácie do bytu

luskáčik vianočná ozdoba
vianočné figúrky luskáčik

Na zútulnenie domácnosti, bytu, chalupy, chaty, klubovne, alebo aj garáže sa využívajú rôzne pekné dekorácie do bytu, ktoré z nášho domu, alebo bytu urobia to správne miesto pre našu rodinu a blízkych. Vyberte si z rôznych dekorácii do bytu v našom eshope a farebne si ich zlaďte a skombinujte podľa interiéru Vášho domova. Do každej jednej miestnosti sa hodia iné dekorácie a preto sa nebojte experimentovať s rôznymi predmetmi, aby ste si boli úplne istý či sa daná vec do danej miestnosti hodí a inšpirujte sa najnovšími trendmi v dekorácii.

naša ponuka bytových a exteriérových dekorácií :

Konkrétne u nás v našom eshope nájdete rôzne dekoračné sety, kazety, truhly a truhlice či už na víno, šperky, na tabak a pod., praktický dubový súdok, voňavé dekoračné sviečky, mlynček na kávu, historické pištole, retro plechové tabule a cedule, modely áut a motoriek, milé porcelánové bábiky a samozrejme obľúbenú dekoráciu, vianočnú ozdobu, drevené figúrky Luskáčika. Pre mužov máme tiež v ponuke army dekorácie, teda konkrétne dekoračné nože, šable, meče, kordy, alebo rôzne historické brnenie. Presne takéto drobnosti vytvárajú z domova ten pravý domov, ktorý si Vy vytvoríte podľa svojich predstáv a do ktorého sa vždy radi vraciame a oddychujeme.


návleky na stoličky

návleky na stoličky
návleky na stoličky

Ak sa dlho nič nemení vo Vašej domácnosti, tak táto časom zovšednie a stratí svoj štýl a pôvab. Ak tomu chcete predísť, musíte časom niečo zmeniť, nakoniec ako sa hovorí „zmena je život“ No zmeniť interiér v byte môže byť aj dosť finančne náročné, ak chcete kúpiť novú sedačku, alebo stoličky do kuchyne, či nebodaj vymeniť celý nábytok. To ale nemusíte. No ak chcete v domácnosti niečo zmeniť a nechce sa Vám investovať príliš veľkú sumu, máme pre Vás jednoduché riešenie. Vhodnou alternatívou sú návleky na stoličky ktoré dodajú jedálni, alebo kuchyni okamžité oživenie. A týchto návlekov na stoličky môžete mať viac, nakoľko nie sú až také drahé. Môžete ich mať na rôzne príležitosti., ako napr., na Vianoce, na veľkú noc, na svadbu, promócie, alebo na príchod nového člena rodiny, či inú rodinnú oslavu. Návlek na stoličku aplikujete naozaj veľmi rýchlo a to vďaka ich univerzálnemu strihu. Zvládne to určite každý. Takto si farbu stoličiek môžete ľahko prispôsobiť podľa aktuálneho ročného obdobia, udalosti, alebo podľa nálady. Hlavne ušetríte mnoho peňazí, pretože vďaka návlekom budú stoličky vyzerať ako nové a ich nesajúci materiál  je ľahko umývateľný a chráni pred poliatím, či iným znečistením. Ak sa Vám aj tak nejaká „nehoda“ pritrafí, tak návlek jednoducho zoberiete a operiete v práčke pri teplote do 30°C. Návleky na stoličky sú vhodné aj do reštaurácii, do hotelov, na svadby, na stužkové slávnosti alebo aj počas Vianoc, Veľkej noci, atď. Návleky, ktoré ponúkame my v našom eshope sú od slovenského výrobcu, teda jeho kúpou podporujete tuzemských výrobcov Smile-tpvgames.gif


 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.